Pravděpodobně italský malíř 2. poloviny 19. století
Hlava dívky, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 79,5 x 64 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |